Підрозділи

Пошук на сайті


 
На головну  → Нормативні документи

Нормативні документи

"Українська комерційна школа" працює у відповідності до законів України та підзаконних актів КМУ та ФДМУ. Українське законодавство встановлює такі важливі аспекти діяльності оцінювачів:

1). Відповідно до Закону України “Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні” та Закону України “Про оцінку земель”, право на отримання кваліфікаційного свідоцтва оцінювача набувають фізичні особи, які мають закінчену вищу освіту, пройшли навчання за програмою базової підготовки та стажування протягом одного року у складі суб'єкта оціночної діяльності разом з оцінювачем, який має не менше ніж дворічний досвід практичної діяльності з оцінки майна, отримали його позитивну рекомендацію та успішно склали кваліфікаційний іспит.

2). Згідно "Положення про умови укладення (переукладення) договору про організацію продажу майна, що перебуває у державній власності", юридичні особи, які мають право виконувати ці послуги, повинні мати два працівника, що мають кваліфікаційні сертифікати фахівців з відчудження об'єктів державної власності та продажу майна в процесі приватизації. Фахівці зобов'язані один раз на три роки підвищувати кваліфікацію з отриманням відповідного свідоцтва.

3). Відповідно до ст. 14 Закону України “Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні” оцінювачі зобов'язані не рідше одного разу в два роки підвищувати кваліфікацію за програмою підвищення кваліфікації. Невиконання цієї вимоги є підставою для зупинення дії кваліфікаційного свідоцтва оцінювача.

Для оцінювачів, які отримали свої базові кваліфікаційні документи до набрання чинності Законом про оцінку (07.09.2001) відлік терміну щодо підвищення кваліфікації починається з 07.09.2001 по 07.09.2003, з 07.09.2003 по 07.09.2005, з 07.09.2007 по 07.09.2009 і так далі. Для оцінювачів, які отримали свої базові кваліфікаційні свідоцтва після набрання чинності Законом про оцінку, відлік терміну щодо підвищення кваліфікації починається з дати отримання кваліфікаційного свідоцтва.