Підрозділи

Пошук на сайті


 
На головну  → Інформація про УКШ

Інформація про УКШ

"Українська комерційна школа" створена в 1992 р. як товариство з обмеженою відповідальністю і зареєстрована 05 червня 1992 р. Державною адміністрацією Старокиївського району м. Києва, реєстраційний №1091-ЛТД/0097. Вона є недержавним учбовим закладом, що зорієнтована на бізнес-освіту шляхом проведення всього комплексу короткотермінових навчальних програм, відкритих спеціалізованих семінарів для підприємств та організацій. Школа одна з перших в Україні розпочала регулярну підготовку консультантів в галузі приватизації державного майна.

Для укладання Договору юридичними особами з ФДМУ про підготовку та організацію продажу майна, що перебуває в державній власності, Українська комерційна школа проводить підготовку та підвищення кваліфікації фахівців з відчуження об’єктів державної власності та продажу майна в процесі приватизації.

Відповідно до Закону України “Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні” слухачі Української комерційної школи проходять базову підготовку оцінювачів по різним напрямам оцінки, складають на базі Школи кваліфікаційний іспит Екзаменаційній комісії, що сформована ФДМУ (наказ ФДМУ від 17.12.2002 р. №2215) та підвищують кваліфікацію.

Для читання лекцій, проведення семінарських та практичних занять залучаються відповідальні працівники Фонду державного майна України, фахівці Українського товариства оцінювачів, Асоціації фахівців оцінки, Союзу експертів України, Всеукраїнської спілки експертів оцінювачів та інші.